Team Elite 16GB (1X16GB) 5200MHZ CL42 Ddr5 NB Ram TED516G5200C42-S01 Bellek (Ram) Team Elite TED516G5200C42-S01 Distribütör EXCEL|765441665316 Team Elite 16GB (1X16GB) 5200MHZ CL42 Ddr5 NB Ram TED516G5200C42-S01
Team Elite 16GB (1X16GB) 5200MHZ CL42 Ddr5 NB Ram TED516G5200C42-S01
Team Elite 16GB (1x16GB) 5200Mhz CL42 DDR5 Notebook SODIMM Ram
Team Elite 16GB (1x16GB) 5200Mhz DDR5 Notebook SODIMM Ram
ELITE DDR5 SODIMM Ram
  • 4800MHz frekansıyla her zamankinden daha hızlı
  • Daha iyi performans için yeni yapısal bileşim
  • Enerji tasarruflu 1,1V çalışma voltajıyla enerji tasarrufu yapın
  • Daha kararlı sistemler için kalıp üzerinde ECC'yi destekler
  • Güçlü çoklu görev için yükseltilmiş kapasite
  • Maksimum koruma için ömür boyu garanti
Yeni Çağ. Toplam Yükseltme.
4800MHz frekansıyla her zamankinden daha hızlıTEAMGROUP ELITE SO-DIMM DDR5, DDR5'ler için bir standart olan ve DDR4 modüllerinin maksimum 3200MHz standart frekansından %50 daha fazla olan 4800MHz'lik ultra yüksek frekansla donatılmıştır.
Enerji tasarruflu 1,1V çalışma voltajıyla enerji tasarrufu yapınDizüstü bilgisayarlarda daha iyi pil ömrü sağlamak için standart çalışma voltajı DDR4 modüllerindeki 1,2V'tan 1,1V'a düşürüldü. PMIC ayrıca etkili yük yönetimi ve minimum gürültü girişimi için anakarttan RAM'e aktarılmıştır.
Teknik Özellikler
TipNOTEBOOK
Modül TürüDDR5 262 Pimli ECC Olmayan Arabelleksiz DIMM
Voltaj1.1V
GarantiÖmürboyu
Frekans5200
GecikmeCL42
Kapasite16GB (1x16GB)
Team Elite 16GB (1x16GB) 5200Mhz DDR5 Notebook SODIMM Ram Özellikleri
Genel Özellikler
Kullanım Tipi Notebook
Gecikme Süresi CL 42
Garanti 24 Ay
Soğutucu Yok
Pin 262 Pin
Kit Tipi 1 x 16 GB
Performans
Bellek Türleri DDR5
Bellek Hızı 5200 MHz